DIVIDEYOU : Everyone Benefits

To pierwsza w Polsce platforma łącząca prosumentów z producentami

TAŃSZE PRODUKTY I USŁUGI DLA UCZESTNIKÓW

Platforma DIVIDEYOU pomoże zapewnić Ci dostęp do tańszych produktów i usług. Tańsze produkty i usługi to oszczędności, które są Twoim zyskiem. Zwiększenie Twoich zysków to możliwość inwestowania, więcej inwestycji to lepsza i bezpieczniejsza przyszłość.

TAŃSZE FINANSOWANIE TWOJEGO BIZNESU I NOWI KLIENCI

Platforma DIVIDEYOU pozwoli sfinansować Twój biznes w sposób tańszy od tradycyjnych systemów zapewniając Ci zarazem nowych klientów. Finansowanie bez banków, bez kredytów i bez odsetek, niższe koszty otwarcia biznesu to niższa cena produktu czy usługi. Niższa cena produktu czy usługi to więcej klientów dla Twojego biznesu.

FINANSOWANIE SPOŁECZNE TO PRZYSZŁOŚĆ EKONOMII

Finansowanie bez pośredników, bez kredytów, bez odsetek. Jeżeli odbiorca finansuje biznes, który przyniesie mu korzyści w postaci dóbr i usług pierwszej potrzeby, to mam zarazem finansowanie i odbiorcę naszych produktów i usług. Taki system finansowy tworzy relacje WIN/WIN a wiec, zyskuje przedsiębiorca i klient.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

DEVERENT : ZAKUP PRZEZ NAJEM

Program Deverent „ Zakup przez Najem „  – to nowatorski system zakupu nieruchomości poprzez najem. Każdy uczestnik może pozwolić sobie na zakup mieszkania, domu czy apartamentu, bez potrzeby spełniania rygorystycznych kryteriów i obostrzeń występujących w bankach.

Jeżeli stać Cię na wynajem to znaczy, że stać Cię również na własne mieszkanie w Programie Deverent. Mamy dla Ciebie rozwiązanie !

Dzięki innowacyjnemu finansowaniu w programie Deverent możesz kupić nieruchomość bez zdolności kredytowej, bez zaświadczeń o dochodach, bez wysokich zarobków i zbędnych formalności.

Cenę nieruchomości możesz rozłożyć bez odsetek nawet na 30 lat, a płatność miesięczna będzie niższa niż rynkowy czynsz najmu czy rata w banku.

Po prostu wybierz nieruchomość – a my kupimy ją dla Ciebie. Zamieszkasz w niej w ciągu 6 miesięcy, a jeżeli zrezygnujesz oddamy Ci większość kapitału, który zainwestowałeś.

Nieruchomość możesz również wynająć i zarabiać na niej. TY decydujesz.

Jeśli jednak jesteś już właścicielem nieruchomości – sprzedaj ją nam a nadal będziesz mógł w niej mieszkać. Dzięki temu uwolnisz gotówkę lub pozbędziesz się kredytu.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

DEVERES : PROGRAM MIESZKANIOWY

To innowacyjny i unikatowy system inwestycyjno-oszczędnościowy oparty na grupowych inwestycjach w nieruchomości mieszkaniowe, który dzieli swoje zyski na uczestników programu.

Dzięki temu możesz w kilka – kilkanaście lat zarobić na własne mieszkanie.

Jak to działa?

Program mieszkaniowy Deveres zarabia na grupowych zakupach lokali mieszkaniowych w cenach hurtowych i odsprzedaży w cenach detalicznych.

Zyski dzielone są proporcjonalnie pośród wszystkich uczestników i dopisywane do indywidualnego konta każdego z uczestników, do czasu wystąpienia odpowiedniej kumulacji kapitału pozwalającej na przekazanie mieszkania.

Mnożymy Twój kapitał, a Ty zyskujesz własne mieszkanie – bez kredytu, odsetek, hipoteki, stresu i zaświadczeń o dochodach.
Mieszkanie możesz sprzedać z zyskiem, wynająć lub przeznaczyć na kolejne inwestycje.

Program przeznaczony jest dla osób, których nie stać na zakup mieszkania w tradycyjnym systemie finansowym.

Dla kogo jest to rozwiązanie ?

  • Dla osób, których nie stać na zakup mieszkania w tradycyjnym systemie finansowym.
  • Dla osób  o nieregularnych dochodach.
  • Dla osób, które chcą kupić mieszkanie dla swoich dzieci i wnuków.
  • Dla osób, które chcą wypracować dla siebie dochód pasywny.
  • Dla osób, które chcą zainwestować w stabilny biznes.

Potrzebujesz dodatkowych informacji ?

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną !

GRUNTY : TREENEO

Głównym celem działalności spółki jest dystrybucja programów inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości.

Firma jako jedyna na polskim rynku rozpoczęła sprzedaż innowacyjnego produktu inwestycyjnego oznaczonego nazwą handlową AGROFORTIS, który jako doskonały sposób na budowanie majątku od samego początku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, znawców rynku nieruchomości oraz finansów.

Program Agrofortis jest kompletnie nową perspektywą dla osób myślących o budowaniu realnego majątku na rynku nieruchomości.

Klienci nabywają piękne nieruchomości na specjalnych warunkach, korzystając z unikalnego rozwiązania jakim jest finansowanie w programie.

Nieruchomość taka stanowi doskonały majątek na przyszłość.

Potrzebujesz dodatkowych informacji :

Zapisz się na szkolenie lub Skontaktuj się ze mną !

X