Loader

Mój artykuł w najnowszym Equity Magazine…

Właśnie ukazał się nowy numer Fridomii.

Jest to darmowy magazyn dla inwestorów tworzony przez najpopularniejszych blogerów i expertów m.in. Krzysztofa Rybińskiego, Pawła Biedrzyckiego czy Remigiusza Stanisławka.

Obecnie magazyn ma już 30.000 czytelników !

W najnowszym wydaniu znalazł się mój artykuł na temat inwestycji w ziemię.

Nie byłoby tego artykułu gdyby nie spotkanie w październiku na szkoleniu MK-ESTATE – redaktora naczelnego Equity Magazine Przemka Gerschmanna.

Podczas rozmowy Przemek zapronował mi napisanie artykułu dotyczącego inwestowania w nieruchomości gruntowe, widząc coraz większe zainteresowanie inwestorów inwestycjami alternatywnymi tego typu.

Znalazłem się w tak zaszczytnym gronie autorów publikujących teksty w Equity Magazyn na temat inwestycji w nieruchomości jak Sławomir Muturi z Fridomii ( którego poznałem osobiście ) czy Michał Konieczny z Fridomii – u którego jestem prelegentem na szkoleniach z inwestowania w nieruchomości. 

Zapraszam do lektury Magazynu – Fridomii

P.S. Mile widziane komentarze 🙂

Podziel się :
Robert Przygoda
poczta@robertprzygoda.pl

Inwestor, coach, przedsiębiorca, bloger, dziennikarz. Jestem wykładowcą w ASBIRO, redaktorem w Businessmann Today, pisałem dla Estate.pl i Equity Magazine. Występowałem w TV, Polskim Radiu i Rzeczpospolitej. Napisałem e-booka o finansowaniu nieruchomości. Fascynuje się alternatywnymi metodami finansowania nieruchomości i ekonomią współpracy

No Comments

Post A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.