Loader

Dostęp do Eksperta/ ów…

Jak powszechnie wiadomo najlepsze rezultaty osiągają Ci którzy budują/ działają w zespołach  – bo biznes to gra zespołowa.

Są dwie drogi – możesz sam zbudować zespół ( ekspertów ) – co wymaga czasu i środków finansowych – lub dołączyć do takiego zespołu i dzięki temu zaoszczędzić czas  i pieniądze.

W ten sposób będziesz miał ogromną przewagę nad tymi którzy działają w pojedynkę.

Jednym z najważniejszych członków zespołu przy inwestowaniu w nieruchomości ( także gruntowe ) – jest specjalista od przepisów prawa w tej materii.

Osoba, która zna się na procesie inwestycyjnym, na wycenie nieruchomości i obrocie nimi – jest praktykiem w tej dziedzinie.  

Dzięki takiemu specjaliście można uniknąć błędów, które zazwyczaj dużo kosztują.

Jeśli nie masz jeszcze dostępu do takiej osoby – to mam dobrą wiadomość ( a właściwie dwie ) .

Otóż możesz zapisać się na Treeneo mojego experta/praktyka w tej dziedzinie – Treeneo .

Na co dzień korzystam z wiedzy i doświadczenia Joli m.in. w projekcie Treeneo.

Mój ekspert dzieli się w kursie swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Dodatkowo otrzymasz obszerny i niezwykle użyteczny fragment jej najnowszej Treeneo ( e-booka ) którą ostatnio wydała ( miałem okazję czytać ją jeszcze przed premierą – jest tam naprawdę dużo unikalnej wiedzy z przykładami ).

Wykorzystaj to – możesz w ten sposób uniknąć niepowodzeń !

A jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu, mieć dostęp do ekspertów i budować majątek w oparciu o nieruchomości gruntowe – skontaktuj się ze mną

Podziel się :
Robert Przygoda
poczta@robertprzygoda.pl

Inwestor, coach, przedsiębiorca, bloger, dziennikarz. Jestem wykładowcą w ASBIRO, redaktorem w Businessmann Today, pisałem dla Estate.pl i Equity Magazine. Występowałem w TV, Polskim Radiu i Rzeczpospolitej. Napisałem e-booka o finansowaniu nieruchomości. Fascynuje się alternatywnymi metodami finansowania nieruchomości i ekonomią współpracy

No Comments

Post A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.