Loader

O inwestycjach – mój wywiad z Danielem Kubachem…


W dniu 17 lutego spotkałem się w Toruniu z wyjątkową osobą – Danielem Kubachem.

Daniela poznałem prawie rok temu we Wrocławiu na jednym ze spotkań dotyczących projektu Treeneo. Znalazł dla mnie czas, aby porozmawiać i i udzielił krótkiego wywiadu.

Daniel jest biznesmenem, multimilionerem, inwestorem , aniołem biznesu, członkiem wielu prestiżowych organizacji, w tym Business Centre Club.  Posiada w swoim portfelu akcje oraz udziały kilku spółek, z czego największa wyceniona została podczas debiutu w grudniu 2010 roku na 103.000.000 zł. Działa też charytatywnie poprzez fundację EuCO Dzieciom. Mówią o nim, że ma wyczucie rynku i współpraca z nim daje gwarantowany sukces.

Rozmawialiśmy na temat inwestycji, budowania aktywów i możliwości rynkowych w XXI wieku. Daniel podzielił się swoją wiedzą na temat koniecznych cech potrzebnych do realizacji celów i tego, które z nich mogą prowadzić do bogactwa.

Poruszyliśmy również temat Jego nowej książki – Planowanie Celów ( której egzemplarz z własnoręcznym podpisem Daniela otrzymałem i od razu w ten sam dzień przeczytałem ). Można znaleźć w niej m.in. rozdział dotyczący inwestowania w ziemię i korzyści z inwestowania w projekcie Treeneo.

Przeglądając ostatnie wydawanie kwartalnika, którego Daniel jest twórcą – zauważyłem wiele osób, które mam zaszczyt znać a które znalazły się w pierwszej 10 gwiazd – m.in. Tomasz Damian, Anna Kokocińska czy Ilona Piotrowska – mój parter biznesowy z Treeneo. 

Jak stwierdził Daniel, ludzie sukcesu znają się, lubią i trzymają razem, bo wiedzą, że dzięki współpracy osiąga się lepsze wyniki.     

Daniel realizuje obecnie projekt Treeneo – cykl edukacyjny skierowany do managerów zajmujących się sprzedażą

Spotkania odbędą się w kilku polskich miastach – zostałem zaproszony do wzięcia udziału, więc na pewno zjawie się w jednym z miast….

Podziel się :
Robert Przygoda
poczta@robertprzygoda.pl

Inwestor, coach, przedsiębiorca, bloger, dziennikarz. Jestem wykładowcą w ASBIRO, redaktorem w Businessmann Today, pisałem dla Estate.pl i Equity Magazine. Występowałem w TV, Polskim Radiu i Rzeczpospolitej. Napisałem e-booka o finansowaniu nieruchomości. Fascynuje się alternatywnymi metodami finansowania nieruchomości i ekonomią współpracy

No Comments

Post A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.