Loader

O nieruchomościach – wywiad z Michałem Koniecznym…

 

W dniu 1 marca przeprowadziłem w Toruniu wywiad z Michałem Koniecznym – autorem książek o inwestowaniu w nieruchomości i praw sukcesu w biznesie, coachem, inwestorem w nieruchomości, Prezesem spółki MK-ESTATE – grupy praktykujących ekspertów, zajmujących się zarówno doradztwem ekonomiczno-finansowym jak i nabywaniem nieruchomości komercyjnych i niekomercyjnych.

Michała mam przyjemność znać od kilku lat kiedy to po raz pierwszy uczestniczyłem w szkoleniu, które prowadził na temat inwestowania w nieruchomości bez wkładu własnego, zdolności kredytowej oraz banku. 

Prawie 2 lata temu zostałem zaproszony przez Michała do współprowadzenia tego szkolenia omawiając kwestie inwestowania w nieruchomości gruntowe.

Michał dzieli się swoją wiedzą na temat nieruchomości i pokazuje, że każda osoba niezależnie od swojego statusu majątkowego, wieku czy zawodu może nabywać nieruchomości i zarabiać na nich już w momencie zakupu nie mając przy tym gotówki ani zdolności kredytowej.

W wywiadzie poruszył kilka ważnych kwestii, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy inwestowaniu w nieruchomości.

Zapraszam do oglądania. 

 

Podziel się :
Robert Przygoda
poczta@robertprzygoda.pl

Inwestor, coach, przedsiębiorca, bloger, dziennikarz. Jestem wykładowcą w ASBIRO, redaktorem w Businessmann Today, pisałem dla Estate.pl i Equity Magazine. Występowałem w TV, Polskim Radiu i Rzeczpospolitej. Napisałem e-booka o finansowaniu nieruchomości. Fascynuje się alternatywnymi metodami finansowania nieruchomości i ekonomią współpracy

No Comments

Post A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.