Loader

Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni…

Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni…

Wolnosc finansowa dzieki nieruchomosciom

Zbliża się koniec roku więc przyszedł czas podsumowań, układania planów i celów na 2014 r. I tu od razu przelatuje mi przed oczami cały 2013 r. i to wszystko co wydarzyło się w tym właśnie roku. Przywołuję w myślach tysiące maili, spotkań i rozmów. I wyłania się z tego pewien obraz. Obraz który potwierdza jedna z zasad – zasada Pareto.

Otóż tylko 20 % osób statystycznie osiąga sukces i realizuje swoje plany.

Pozostałe 80 % nigdy go nie osiągnie ( z wielu powodów ).

Pomimo tego, że większość z nas ma wszystko aby taki sukces odnieść. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest dużo  i nie będę się nad nimi rozpisywał. Taka jest brutalna prawda. Warto się więc zastanowić dlaczego jesteś w grupie 80 % ( jeśli tak rzeczywiście jest ) i co należałoby zrobić/ zmienić aby być w tych 20 %. A jeśli jesteś w 20 % ( czego z całego serca życzę ) to warto przemyśleć dlaczego się udało. Dodatkowo te 20 % osób odnoszących sukces osiąga 80 % rezultatów/wyników podczas gdy pozostałe 80 % osób osiąga tylko 20 % wyników/ rezultatów. Dlatego koniec 2013 r. jest najlepszym moment aby o tym pomyśleć i to zaplanować.

Jeśli chcesz być w tych 20 %, chcesz to zrobić przy pomocy nieruchomości, chcesz mieć dostęp do ludzi sukcesu/ expertów z tej dziedziny, do okazji i dzięki temu w ciągu kilku lat znaleźć się w tym gronie to po prostu to zrób – zrób pierwszy krok.

Możesz też nic nie zmieniać – ale nie liczy wtedy, że coś się zmieni…. Wesołych Świąt i przynajmniej 80 % realizacji planów w 2014 r….

Podziel się :
Robert Przygoda
poczta@robertprzygoda.pl

Inwestor, coach, przedsiębiorca, bloger, dziennikarz. Jestem wykładowcą w ASBIRO, redaktorem w Businessmann Today, pisałem dla Estate.pl i Equity Magazine. Występowałem w TV, Polskim Radiu i Rzeczpospolitej. Napisałem e-booka o finansowaniu nieruchomości. Fascynuje się alternatywnymi metodami finansowania nieruchomości i ekonomią współpracy

No Comments

Post A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.