Loader

Relacja z Konferencji – Highway to Wealth…

Highway to Wealth

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Highway to Wealth

W ostatni weekend odbyła się Konferencja Highway to Wealth której byłem współorganizatorem.

Cykl Konferencji ” Highway to Wealth “ to cykl spotkań dla wszystkich dążących do zbudowania trwałego majątku, zamożności i przepływów finansowych przy pomocy sprawdzonych autorskich metod zarabiania pieniędzy.

Wspólnie z Marcinem Oniszczukiem udało nam się zaprosić gości specjalnych :

Jan Fijor

 

 

 

 

Jana Fijora – przedsiębiorcę, podróżnika, dziennikarza, inwestora i milionera. Właściciela wydawnictwa Fijor Publishing, autora Bloga, współzałożyciela i współwłaściciela Alternatywnej Szkoły Biznesu ASBIRO. Autora wielu książek o tematyce ekonomicznej i

Sławek Śniegocki

 

 

 

 

 

Sławka Śniegockiego – inwestora, mentora i autora poradników finansowych, autora bestsellerów “Inwestuj we własny Dług” oraz “Inwestuj we własny Etat”, twórcę – Internetowych Warsztatów Finansowych “Inwestuj we własną niezależność”.

O czym mówiliśmy ? 

O tym jak świat się zmienia – kto przetrwa a kto wyginie jak dinozaur. Jak skorzystać na zmianach w erze informacyjnej – jak stać się jeszcze szybciej w dzisiejszych czasach zamożnym człowiekiem, jak wygląda edukacja XXI wieku i jakie kompetencje staną się kluczowe do osiągnięcia sukcesu oraz w jakim zakresie nowe technologie wpłyną na życie każdego z nas. Wyjaśniliśmy fenomen ery błyskawicznej i to, że :

Ponieważ musisz się wiele nauczyć, istnieje też wiele rzeczy, których musisz się po drodze oduczyć.

Pokazaliśmy jak bezpiecznie i zyskownie inwestować. Jakie kroki uczynić żeby stać się niezależnym finansowo, na co zwracać uwagę przy inwestowaniu, jak stosować dźwignie, co przeszkadza przy osiągnięciu niezależności, jak wygląda droga do zamożności a :

Otrzymywanie czegoś za nic jest żywotnym aspektem bogactwa i podstawą na drodze do finansowej niezależności

Poruszyliśmy temat wolności i bezpieczeństwa. Mówiliśmy o tym jak bardzo zagrożeni są Ci którzy pracują dzisiaj na etatach i co powinni zrobić żeby być bezpiecznym i zarabiać godziwe pieniądze bo :

Bogaci budują sieci , systemy, przepływy. Biedni trzymają się kurczowo bezpieczeństwa pracy, swojego dobytku i pieniędzy

Oczywiście był też panel na temat dlaczego warto inwestować w nieruchomości. Uczestnicy dowiedzieli się dlaczego koniecznym mechanizmem zapewniającym zyskowność jest dzisiaj dźwignia finansowa, ponieważ :

Nie rzeczy stanowią o majątku, lecz sposób ich finansowania.

Wspomnieliśmy również o tym i w jaki sposób dołączyć do Invest Team – ludzi wolnych finansowo i co zrobić, aby nie płacić za swoje aktywa i pasywa bo :

Duże pieniądze zarabia się głową nie rękami

Nasi goście specjalni podzielili się unikalną praktyczną wiedzą.

Jan Fijor mówił o kapitalizmie, inwestowaniu i osiągnięciu sukcesu w życiu. Rozmowy i porady Jana zasłyszane w kuluarach są bezcenne przy inwestowaniu i budowaniu majątku.
Jan przywiózł ze sobą książki swojego wydawnictwa i swoje własne.

Jedną z nich „ Jak zostałem milionerem „ z własnoręczną dedykacją autora od razu przejrzałem.

WP_20150614_017

 

 

 

 

 

Książka ta to biografia sukcesu Jana, potwierdzająca słynne powiedzenie – „ 90 % milionerów zostało nimi dzięki nieruchomościom „.

Z kolei Sławek Śniegocki zdradził nam pewien wzór na sukces finansowy :

S = A x D x ZK x K

Znałeś ten wzór ?

Jeśli nie to lepiej dowiedz się co oznacza, bo dzięki niemu ludzie się bogacą np. zamożni mogą przy mniejszej zyskowności i większym bezpieczeństwie osiągać więcej niż początkujący który ma większe stopy zwrotu !

Ale najważniejsze, że niezależnie jakie wartości przybierają poszczególne litery – jeśli któraś z nich jest na poziomie 0 – to Twój sukces finansowy nigdy nie nadejdzie ( bo mnożenie przez zero zawsze daje zero ) !

Mieliśmy też niespodziankę – gościa specjalnego, który został wolny finansowo dzięki inwestowaniu w nieruchomości gruntowe. Podzielił się z nami bezcenną wiedzą – i pokazał jak z jednej transakcji o wartości 70 tys. zrobić 5 mln zł. I że każdy tak może.

Wieczorem odbył się bankiet, na którym wymienialiśmy doświadczenia przy suto zastawionym stole.

IMG_2735

 

 

 

 

 

 

A następnego dnia wybraliśmy się na spacer i zwiedzanie okolicy.

 

IMG_2790

 

 

 

 

 

 

11230105_912001058860452_8126868470500865539_n

 

 

 

 

 

Opinie uczestników ( z ankiet ) pokazują nam że idziemy w dobrym kierunki.

A potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że większość uczestników podjęła wyzwanie o zmianie swojego życia na lepsze podejmując decyzje inwestycyjne na ponad 1 mln zł !

Kolejna edycja konferencji po wakacjach.

Serdecznie zapraszam – tym bardziej, że będą nowi goście specjalni i bardzo wiele niespodzianek…

Już wkrótce więcej informacji…

A poniżej krótka relacja video z Konferencji :

 

Podziel się :
Robert Przygoda
poczta@robertprzygoda.pl

Inwestor, coach, przedsiębiorca, bloger, dziennikarz. Jestem wykładowcą w ASBIRO, redaktorem w Businessmann Today, pisałem dla Estate.pl i Equity Magazine. Występowałem w TV, Polskim Radiu i Rzeczpospolitej. Napisałem e-booka o finansowaniu nieruchomości. Fascynuje się alternatywnymi metodami finansowania nieruchomości i ekonomią współpracy

4 komentarze
 • Anna Krężelewska
  Posted at 18:32h, 16 lipca Odpowiedz

  witam,

  współpracuję z Treeneo. Jestem inwestorem. Prosze o informacje o terminie kolejnej konfernecji, szkolenia….
  Ania

 • Marcin
  Posted at 15:19h, 04 września Odpowiedz

  Zazdroszczę wyjazdu. Naprawdę! Czekam na kolejną konferencję! Wiadomo kiedy?

  • Robert Przygoda
   Posted at 21:36h, 06 września Odpowiedz

   Opinie uczestnikó pozytywne więc było warto. Kolejna konferencja planowana jest w październiku.

Post A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.