Loader

DIVIDEYOU

www.divideyou.com

 

To pierwsza w Polsce platforma łącząca prosumentów z producentami

 

TAŃSZE PRODUKTY I USŁUGI DLA UCZESTNIKÓW

Platforma DIVIDEYOU pomoże zapewnić Ci dostęp do tańszych produktów i usług nawet o 70 % ! Tańsze produkty i usługi to oszczędności, które są Twoim zyskiem. Zwiększenie Twoich zysków to możliwość inwestowania, więcej inwestycji to lepsza i bezpieczniejsza przyszłość.

 

TAŃSZE FINANSOWANIE TWOJEGO BIZNESU I NOWI KLIENCI

Platforma DIVIDEYOU pozwoli sfinansować Twój biznes w sposób tańszy od tradycyjnych systemów zapewniając Ci zarazem nowych klientów. Finansowanie bez banków, bez kredytów i bez odsetek, niższe koszty otwarcia biznesu to niższa cena produktu czy usługi. Niższa cena produktu czy usługi to więcej klientów dla Twojego biznesu.

 

FINANSOWANIE SPOŁECZNE TO PRZYSZŁOŚĆ EKONOMII

Finansowanie bez pośredników, bez kredytów, bez odsetek. Jeżeli odbiorca finansuje biznes, który przyniesie mu korzyści w postaci dóbr i usług pierwszej potrzeby, to mam zarazem finansowanie i odbiorcę naszych produktów i usług. Taki system finansowy tworzy relacje WIN/WIN a wiec, zyskuje przedsiębiorca i klient.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

TREENEO

www.treeneo.com

Firma TREENEO powstała w czerwcu 2011 roku w Olsztynie. W 2014 roku przeniosła swoją siedzibę do Londynu. Głównym celem działalności spółki jest dystrybucja programów inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości. Firma jako jedyna na polskim rynku rozpoczęła sprzedaż innowacyjnego produktu inwestycyjnego oznaczonego nazwą handlową AGROFORTIS, który jako doskonały sposób na budowanie majątku od samego początku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, znawców rynku nieruchomości oraz finansów. W każdym miesiącu działalności pozyskujemy nowych inwestorów, prowadzimy również działalność edukacyjną na rzecz poprawiania świadomości inwestycyjnej Polaków w kraju i za granicą. Dodatkowo dla swoich klientów TREENEO oferuje program partnerski który nagradza za skuteczne rekomendacje.

Program Agrofortis jest kompletnie nową perspektywą dla osób myślących o budowaniu realnego majątku na rynku nieruchomości. Klienci nabywają piękne nieruchomosci na specjalnych warunkach, korzystając z unikalnego rozwiązania jakim jest finansowanie w programie. Nieruchomość taka stanowi doskonały majątek na przyszłość.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

Używają formularza zgadzasz się na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych przez tą stronę internetową.

Podziel się :